W trosce o Twój uśmiech i komfort

ZADZWOŃ: 500 601 610

Endodoncja

Leczenie kanałowe (endodontyczne) bardzo często jest jedynym skutecznym sposobem na uratowanie naturalnego zęba Pacjenta. Wykonywane jest w przypadku znacznego zniszczenia zęba lub pojawienia się bólu.
Podczas wykonywania zabiegu w Naszym Gabinecie stosujemy skuteczne znieczulenie, które pozwala na przeprowadzenie leczenia komfortowo i bezboleśnie.
Procedura leczenia kanałowego polega na dokładnym oczyszczeniu kanałów korzeniowych oraz ich szczelnym wypełnieniu. Skuteczne leczenie endodontyczne wymaga dużej staranności, doświadczenia i precyzyjnych działań. W naszym gabinecie wykonywane jest w powiększeniu, z wykorzystaniem lup, co zwiększa szanse powodzenia zabiegu. W najbliższym czasie planujemy zakup mikroskopu, aby móc leczyć wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane przypadki.
W leczeniu kanałowym wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały najwyższej jakości oraz nowoczesny sprzęt endodontyczny (m.in.endometr Rypex 6 i endomotor VDW.SILVER®). Narzędzia kanałowe renomowanych firm umożliwiają nam precyzyjne, maszynowe opracowanie kanałów. Dokładamy wszelkich starań,aby wypełnienie kanałów korzeniowych było najdokładniejsze. Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów skutecznie zwiększa wykorzystanie koferdamu.

Doświadczeni lekarze

Zaopiekują się państwem lekarze z długoletnim doświadczeniem

Fachowe doradztwo

Nasi specjaliści służą państwu swoimi radami

Wysokiej klasy sprzęt

W leczeniu wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny

Kompleksowa opieka

Zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym poziomie