W trosce o Twój uśmiech i komfort

ZADZWOŃ: 500 601 610

Profilaktyka

W trosce o zdrowie zębów naszych pacjentów szczególny nacisk kładziemy na szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną. Jest to szereg zabiegów pozwalających uniknąć lub opóźnić powstawanie próchnicy zębów i chorób dziąseł. Profesjonalne oczyszczenie zębów oraz prawidłowa higiena jamy ustnej są najważniejszą profilaktyką chorób jamy ustnej oraz podstawą przed wszelkimi zabiegami stomatologicznymi.

Podczas wizyt i przeglądów informujemy pacjentów, jak odpowiednia dieta, nawyki oraz odpowiednia higiena wpływają na utrzymanie zdrowych zębów. Dbając o zdrowie w jamie ustnej, musimy pamiętać, iż domowe działania profilaktyczne (regularne szczotkowanie i nitkowanie) nie mogą w pełni zastąpić profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych. Szczoteczka nie jest w stanie usunąć już powstałego kamienia nazębnego, ani też nie chroni w 100% przed jego powstawaniem.

Profilaktyka jest niesłychanie ważna i należy ją docenić jako możliwość zapobiegania chorobom jamy ustnej. Dlatego w naszym gabinecie oferujemy pełen zakres profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów higienizacyjnych i profilaktycznych przez dyplomowane higienistki stomatologiczne:

  • instruktaż prawidłowej higienizacji jamy ustnej (nauka szczotkowania i nitkowania zębów)

  • scaling

  • piaskowanie

  • fluoryzacja

  • lakowanie zębów

     

 

Doświadczeni lekarze

Zaopiekują się państwem lekarze z długoletnim doświadczeniem

Fachowe doradztwo

Nasi specjaliści służą państwu swoimi radami

Wysokiej klasy sprzęt

W leczeniu wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny

Kompleksowa opieka

Zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym poziomie